کارگاه‌آموزشی بین‌المللی ساخت الگوی کیف و نمونه‌سازی 1402

رویدادهای آفام قصد دارد دوره آموزشی طراحی و تولید کیف را برای همراهان همیشگی آفام ایونت برگزار کند. این دوره شامل چندین کارگاه با موضوعات مختلف است که همگی به هدف خلق یک طراح کیف ماهر هستند. اولین کارگاه به ساخت الگو و نمونه‌سازی اولیه کیف مربوط می‌شود که با همکاری برند پسو و تدریس یکی از طراحان به نام و معروف دوره‌های مختلف آموزشی کیف و کفش آموزشگاه‌های ایتالیا و آمریکا، خانم ورنیکا پسوس از تاریخ ۱۹ تیرماه ۱۴۰۲ شروع خواهد شد.
واژه “اکسسوری” در عرصه مد و فشن در چند دهه اخیر بسیار کاربردی شده است و بخش جدایی‌ناپذیر از استایل را تشکیل می‌دهد. از اکسسوری‌های پرکاربرد می‌توان به جواهرات، ساعت، عینک، کیف و کفش و غیره اشاره کرد که در علم طراحی، هر کدام از این اکسسوری‌ها جایگاه خاص خود را در فرآیند طراحی، تولید و متریال دارند. برخی طراحی کیف را یک محصول مد “ساده” در مقایسه با طراحی کفش می‌دانند، در صورتیکه طراحی کیف مجموعه‌ای پیچیده از اجزا است که هر یک به کیفیت، عملکرد و زیبایی آن کمک می‌کند.
طراحی و تولید کیف از یک فرآیند طولانی و بسیار تخصصی تشکیل‌می‌شود. اول از همه، این فرآیند با برتری یک مدل فنی از حساسیت و ظرافت الگوسازی که با آگاهی از رازهای طراحی و ساخت کیف بهره می‌گیرد، شروع می‌شود. مدل‌های فنی می‌توانند سبک را بخوانند، تفسیر کنند و برای ایده‌های خلاقانه طراحان، راه حلی ارائه کنند.
این دوره آموزشی ساخت الگوها و نمونه‌سازی کیف، شرکت کنندگان را با فرآیند طراحی الگوسازی، مدل و لوازم جانبی طراحی کیف آشنا می‌کند تا به آنها امکان ورود به دنیای تولید و ساخت کیف را بدهد. در این دوره، دانش تئوری ساخت، مراحل تولید لوازم جانبی، تمرین مداوم برای سجاف و مونتاژ چرم‌ها و سایر مهارت‌هایی که مرتبط با طراحی و تولید کیف هستند، آموزش داده می‌شوند.
خانم پسو؛ طراح و تولید کننده اکسسوری های چرمی و کیف می‌باشند. نمونه طراحی‌های ایشان را در صفحات مجازی مؤسسه آفام می‌توانید مشاهده کنید. این کارگاه به‌تمامی طراحان مد، فشن، لباس، کیف و طراحان صنعتی که به حوزه طراحی اکسسوری علاقه‌مند می‌باشند؛ پیشنهاد می‌گردد.

مشارکت کننده
0 +
مدرس

دکتر ورونیکا پاسوس

طراح اکسسوری و کیف چرم

زمان‌بندی
اعلام فراخوان ثبت‌نام
۱۹ تیرماه ۱۴۰۲
۱۹ خردادماه ۱۴۰۲
برگزاری کارگاه‌آموزشی