کارگاه‌آموزشی آنلاین طراحی مبلمان معاصر 1399

کووید-19

بله علت شیوع ویروس کرونا(کووید-19) در جهان این رویداد به صورت مجازی برگزار گردید!

موسسه رویدادهای آفام با همکاری استودیو طراحی پدی پاک در لندن، کارگاه آموزشی طراحی مبلمان معاصر را با تدریس طراح معاصر، آقای پدی پاک فارغ التحصیل دانشگاه ادینبورگ لندن برگزار می نماید.

در قرن اخیر تحولات فراوانی پیرامون صنعت مد و به خصوص دکوراسیون داخلی و مبلمان به وجود آمده است. نتیجه این تحول، تغییر شکل و شمایل و همچنین بهبود کاربرد مبلمان شد که امروز به مبلمان معاصر معروفند. به طور کلی هر مبلمانی که با استانداردهای طراحی قرن بیستم و یکم مطابقت داشته باشند، در این دسته بندی جدید و نوظهور قرار می گیرد. طراحان جوان و فارغ التحصیل از رشته های طراحی صنعتی و معماری داخلی به طراحی مبلمان معاصر علاقه مند می باشند.

آقای Pady Pike یکی از طراحان معاصر می باشد که طراحی مبلمان را از سال 2012 آغاز و اولین کالکشن مبلمان خود را در سال 2019 رونمایی کرده است. او با طراحان معروف مبلمان همچون Peter Mikic، Tom Faulkner، Barber Osgerby، Sebastian Conran و John Cullen فعالیت نموده است.

ایشان بنیانگذار استودی پدی پایک و فارغ التحصیل از دانشگاه ادینبورگ لندن می باشند و تجربیات و تکنیک های طراحی خود را در این دوره آموزش خواهند داد. این دوره در ۲ جلسه به مبحث اصلی طراحی مبلمان معاصر و ارتباط آن با فضاهای داخلی پرداخته خواهد شد. در این دوره تلاش خواهد شد عملکرد، متریال ها و ابعاد و اندازه های مبلمان ها، فضاها و نحوه طراحی مبلمان های معاصر بررسی و تحلیل قرار گیرد.

آشنایی شرکت کنندگان به نرم افزارهای سه بعدی (راینو و یا تری دی مکس) و اسکیچ و طراحی راندو و زبان انگلیسی الزامی است. در کارگاه آموزشی مترجم حضور خواهد داشت. این کارگاه آموزشی در دو روز ۵ دسامبر ( ۱۵ آذر ماه) و ۱۲ دسامبر ( ۲۲آذر ماه) از ساعت ۴ الی ۶ عصر برگزار خواهد شد.

مشارکت کننده
0 +
مدرس

مهندس پدی پاک

طراح مبلمان معاصر انگلستان

زمان‌بندی
اعلام فراخوان ثبت‌نام
۱۵ آذر ماه ۱۳۹۹
1 آبان ماه ۱۳۹۹
برگزاری کارگاه‌آموزشی