کارگاه‌آموزشی آنلاین فضای داخلی و عمومی ۱۴۰۱

COVID-19

بله علت شیوع ویروس کرونا(کووید-19) در جهان این رویداد به صورت مجازی برگزار گردید!

موسسه رویدادهای آفام با همکاری دانشگاه پلی تکنیک تورین ایتالیا، مدیریت همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه الزهرا و انجمن علمی دانشجویی طراحی صنعتی کارگاه آموزشی طراحی فضای عمومی و داخلی را با تدریس خانم دکتر سیمونا کانپا ؛ برگزار می کند.
طراحی، مطالعه علمی و ایجاد مصنوعات است؛ زیرا با هدف حل مشکلات و برطرف کردن نیاز مردم، محصولاتی ساخته و مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این محصولات می توان به انواع مبلمان شهری، روشنایی، وسایل منزل و … اشاره نمود. طراحی مناسب این محصولات با توجه به فرهنگ مخاطبان و سپس بهترین اجرای مبلمان و چیدمان در فضای شهری فضاهای داخلی یکی از وظایف طراحان می باشد. توجه به هنر طراحی فضاهای عمومی دو داخلی امری بسیار مهم و حیاتی است، که باید به عنوان یک علم آمیخته با هنر مورد مطالعه و تحقیق قرار گیرد. چراکه بدون شک فضایی دل انگیز برای استراحت می تواند کمک شایانی به حفظ تعادل روحی و فکری ما بکند. خانم دکتر سیمونا کانپا، طراح و استادیار گروه معماری و طراحی دانشگاه پلی تکنیک تورین ایتالیا در طی دو روز به این سوال که چگونه می توان با استفاده از مبلمان، هنر، نور و رنگ باعث ایجاد خوشایندی و لذت مردم در زندگی آپارتمانی و شهری شد؟ پاسخ دهند.
خانم دکتر سیمونا کانپا؛ طراح داخلی و طراح غرفه های نمایشگاه ای و مولف چهار کتاب تخصصی در حوزه طراحی داخلی هستند که تا کنون بیش از 34 مقاله تخصصی را در مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی چاپ نموده اند. این کارگاه به تمامی طراحان داخلی، معماری، دکوراسیون، مبلمان، و طراحی صنعتی که به طراحی فضاهای عمومی و داخلی علاقه مند می باشند؛ پیشنهاد می گردد. این کارگاه آموزشی در دو روز 24 آوریل ( 4 اردیبهشت ماه) و 1 می ( 11 اردیبهشت ماه) از ساعت 10 الی 12 صبح برگزار خواهد شد.

خانم دکتر ورونیکا پاسوس ؛ طراح و تولید کننده اکسسوری های چرمی و کیف می باشند. نمونه طراحی های ایشان را در صفحات مجازی موسسه آفام می توانید مشاهده کنید. این کارگاه به تمامی طراحان مد، فشن، لباس، کیف و طراحان صنعتی که به حوزه طراحی اکسسوری علاقه مند می باشند؛ پیشنهاد می گردد. آشنایی شرکت کنندگان به زبان انگلیسی الزامی است. در کارگاه آموزشی مترجم حضور خواهد داشت. این کارگاه آموزشی در دو روز ۵ سپتامبر (۱۴ شهریور ماه) و ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور ماه) از ساعت ۵ الی ۷ عصر برگزار خواهد شد.

مشارکت کننده
0 +
مدرس

دکتر سیمونا کانپا

عضو هیات علمی دانشگاه پلی تکنیک تورین

زمان‌بندی
اعلام فراخوان ثبت‌نام
۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱
۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۱
برگزاری کارگاه‌آموزشی