کارگاه‌آموزشی بین‌المللی آنلاین طراحی برای زندگی انعطاف‌پذیر (مقایسه تجربه‌ها) 1400

کووید-19

بله علت شیوع ویروس کرونا(کووید-19) در جهان این رویداد به صورت مجازی برگزار گردید!

موسسه رویدادهای آفام با همکاری دانشگاه پلی تکنیک تورین ایتالیا، کارگاه آموزشی طراحی دکوراسیون داخلی با موضوع «طراحی برای زندگی انعطاف پذیر: مقایسه تجربه ها» را با تدریس Dr. Simona Canepa ؛ برگزار می کند.
طراحی، مطالعه علمی و ایجاد مصنوعات است؛ زیرا با هدف حل مشکلات و برطرف کردن نیاز مردم، محصولاتی ساخته و مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این محصولات می توان به انواع مبلمان، روشنایی، وسایل منزل و … اشاره نمود. طراحی مناسب این محصولات با توجه به فرهنگ مخاطبان و سپس بهترین چیدمان مبلمان و محصولات دکوراتیو یکی از وظایف طراحان داخلی و طراحان دکوراسیون است. توجه به هنر طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون امری بسیار مهم و حیاتی است، که باید به عنوان یک علم آمیخته با هنر مورد مطالعه و تحقیق قرار گیرد. چراکه بدون شک فضایی دل انگیز برای استراحت می تواند کمک شایانی به حفظ تعادل روحی و فکری ما بکند. خانم دکتر سیمونا کانپا، طراح و استادیار گروه معماری و طراحی دانشگاه پلی تکنیک تورین ایتالیا در طی دو روز به این سوال که چگونه می توان یک آپارتمان را به لطف مبلمان و عناصر دکوراتیو به روش های مختلف چیدمان کرد؟ و اینکه چگونه می توان با طراحی دکوراسیون داخلی باعث ایجاد خوشایندی و لذت مردم در زندگی آپارتمانی شد؟ پاسخ دهند.
خانم دکتر سیمونا کانپا؛ طراح داخلی و طراح غرفه های نمایشگاه ای و مولف چهار کتاب تخصصی در حوزه طراحی داخلی هستند که تا کنون بیش از 34 مقاله تخصصی را در مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی چاپ نموده اند. این کارگاه به تمامی طراحان داخلی، معماری، دکوراسیون، مبلمان، و طراحی صنعتی که به طراحی و چیدمان مبلمان در منازل مسکونی علاقه مند می باشند؛ پیشنهاد می گردد.

آشنایی شرکت کنندگان به زبان انگلیسی الزامی است. در کارگاه آموزشی مترجم حضور خواهد داشت. این کارگاه آموزشی در دو روز 21 فوریه ( 31 خرداد ماه) و 22 فوریه ( 1 تیرماه) از ساعت 6 الی 8 عصر برگزار خواهد شد.

0 +
مشارکت کننده
مدرس

دکتر سیمونا کانپا

عضو هیات علمی دانشگاه پلی تکنیک تورین

زمان‌بندی
اعلام فراخوان ثبت‌نام
31 خرداد ماه 1400
1 اردیبهشت ماه 1400
برگزاری کارگاه‌آموزشی