کارگاه‌آموزشی بین‌المللی آنلاین طراحی پورتفولیو خلاق ۱۳۹۹

کووید-19

بله علت شیوع ویروس کرونا(کووید-19) در جهان این رویداد به صورت مجازی برگزار گردید!

موسسه رویدادهای آفام با همکاری استودیو طراحی بلش در مادرید، کارگاه آموزشی طراحی پورتفولیو خلاق را با تدریس آقای آنتانیو فرناندز اولومبردا؛ استاد دانشگاه طراحی و نوآوری گواتمالا و موسسه طراحی اروپا (IED) در اسپانیا برگزار می کند.

برای موفقیت در ادامه تحصیل و یا تعیین و تغییر مسیر شغلی باید یک پورتفولیو و رزومه حرفه ای ساخت. در واقع می توان اینگونه بیان کرد که اولین قدم دستیابی به یک دانشگاه معتبر و یا شغل دلخواه؛ تدوین پورتفولیو و مصاحبه علمی و یا شغلی است.

آقای فرناندز در طی دو جلسه؛ تمامی نکات لازم و ضروری برای طراحی پورتفولیو به منظور اشتغال در یک شرکت و یا ادامه تحصیل در یک دانشگاه معتبر را به شما می آموزد. در این کارگاه شما خواهید آموخت که چگونه برای یک مصاحبه آماده شوید. و در نهایت پورتفولیو شما مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت و با کمک آقای فرناندز و استفاده از تکنیک های ارتباطی، باعث بهبود پورتفلیو شما خواهیم شد.

آقای Antonio Fernandez Olombrada، مهندس طراحی صنعتی، طراح استراتژیک و کارآفرین می باشند. همچنین تجربیاتی در زمینه های طراحی محصول، ساخت دیجتال و نمونه سازی و تکنیک های بازاریابی دیجتال و فروش را در کارنامه خود دارند.

ایشان استاد و مدرس در دروس طراحی و ایده پردازی، تولید برای طراحان، شبکه های اجتماعی، استراتژی های فروش و کارآفرینی در دانشگاه های اسپانیا می باشند. همچنین ایشان بنیانگذار استودیوی Blash Design که پروژه های طراحی و کارآفرینی را از مرحله ایده پردازی تا راه اندازی به بازار را توسعه می دهند، می باشند.

آشنایی شرکت کنندگان به نرم افزارهای دو بعدی (فوتوشاپ یا ایلوستریتور و یا ایندیزاین) و زبان انگلیسی الزامی است. در کارگاه آموزشی مترجم حضور خواهد داشت.

این کارگاه آموزشی در دو روز ۳۰ دسامبر ( ۱۰ دی ماه) و ۶ ژانویه ( ۱۷ دی ماه) از ساعت ۴ الی ۵:۳۰ عصر برگزار خواهد شد.

مشارکت کننده
0 +
مدرس

دکتر آنتانیو فرناندز اولومبردا

عضو هیات علمی دانشگاه طراحی و نوآوری گواتمالا

زمان‌بندی
اعلام فراخوان ثبت‌نام
۱۰ دی ماه ۱۳۹۹
۱ آذر ماه ۱۳۹۹
برگزاری کارگاه‌آموزشی